ECO Volume Lashes – nowa jakość wśród rzęs!

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu linię specjalistyczną sztucznych rzęs ECO Volume Lashes od Noble Lashes. Posiadamy szeroką gamę profesjonalnych produktów, przeznaczoną dla najbardziej wymagających klientów. Brzmi interesująco? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi innowacyjnymi rzęsami.

Pracujesz jako stylistka lub kosmetyczka? Być może zastanawiasz się, czy nie obrać tej drogi zawodowej? Nasza oferta jest zatem skierowana właśnie do Ciebie! Dzięki omawianym produktom otrzymujesz najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie.

Rzęsy charakteryzują się wysoką trwałością, będąc jednocześnie lekkie i niewyczuwalne na oku. Jeżeli zależy Ci na jakości, możesz nam zaufać! Praca z naszymi rzęsami jest nieskomplikowana, przyjemna i efektywna.

Do czego służą nasze produkty? Pomagają zagęścić naturalną linię rzęs i wydobyć piękno spojrzenia. Często odwiedzają Cię klientki niezadowolone z jakości swoich rzęs? W trakcie zabiegów wykorzystaj nasze produkty, a z pewnością do Ciebie wrócą i przekażą znajomym! 

Jak stosować ECO Volume Lashes? Pracujesz przy wykorzystaniu metody drapanej, przekładanej, a może bujanej? Doklejasz kępki 1:1, 2:1? Nie ma to najmniejszego znaczenia! Nasze produkty możesz wykorzystać przy wielu różnych metodach zagęszczania. Zostały stworzone z myślą o usprawnieniu Twojej pracy!

Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy naszych rzęs, które bez problemu zakupią Państwo na stronie https://kbarth.pl/

  • Posiadają dwa stopnie skrętu: C oraz D. Pierwszy będzie odpowiedni dla właścicielek dużych, okrągłych lub blisko rozstawionych oczu. Spojrzenie zyskuje na wyrazistości przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu. Drugi, bardziej przyciągający uwagę. Idealny dla posiadaczek oczu małych, głęboko osadzonych, szeroko rozstawionych lub po prostu miłośniczek wyrazistego look’u.
  • Do wyboru mają Państwo trzy poziomy grubości – od 0,05, poprzez 0,07, aż do 0,10 mm. Wszystko w trosce o jak najlepsze dopasowanie produktu do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Mogą Państwo wybierać spośród zróżnicowanego wachlarza długości rzęs – od 0,06 do 0,15 mm. Kolejny krok w dopasowaniu rzęs idealnych.
  • Miękkość i puszystość to słowa idealnie określające nasze rzęsy. Dzięki jakości materiału wykonywanie zabiegów staje się dużo prostsze i przyjemniejsze zarówno dla Państwa, jak i obsługiwanych w salonie klientów.
  • Zastosowane materiały pozwoliły nam na stworzenie rzęs niesamowicie lekkich. Ma to znaczenie nie tylko w kwestiach wizualnych. Dzięki tej delikatności naturalne rzęsy nie są niepotrzebnie obciążane i narażane na uszkodzenia.
  • Rzęsy wyróżniają się głębokim, wyraźnym odcieniem czerni, uzyskanym poprzez zastosowanie ulepszonej formuły. Z pewnością zostaną docenione przez wielbicielki wyrazistego spojrzenia.
  • Udoskonalony został również pasek. Odpowiednia dobrana ilość kleju czyni aplikację jeszcze wygodniejszą. Rzęsy bez problemu odchodzą z paska, tworząc idealne kępki.
  • Czy tak jak nam zależy Ci na dbaniu o środowisko? Świetnie! Przywiązujemy do tego dużą wagę, zatem nasze produkty są przyjazne otoczeniu. Estetyczne pudełko wykonane jest z papieru kraft i jest w 100% biodegradowalne. Nie oznacza to jednak, że jest mniej wytrzymałe! Zaprojektowano je tak, aby rzęsy były w pełni zabezpieczone. Jakiś czas temu zakończyliśmy akcję polegającą na wymianie zużytych, plastikowych paletek (nawet tych od konkurencji :)) na zupełnie nowe!
  • Ogromną wartość stanowi dla nas troska o zwierzęta, toteż nie wyobrażamy sobie testować na nich naszych wyrobów. Podczas produkcji nie ucierpiało absolutnie żadne zwierzę.

Jeśli jesteście gotowe na pracę w zgodzie z naturą, zapraszamy!