Rzęsy Mink – doskonały wybór nie tylko dla stylistki, ale także dla klientki!

Rzęsy Mink

Rzęsy Mink są najchętniej wybieranymi produktami dla kosmetyczek, nie dość, że nadają spojrzeniu idealnej głębi, rzęsom perfekcyjnej czerni, to jeszcze pracuje się z nimi niezwykle łatwo i szybko! Produkt wygląda na linii rzęs Klientki całkowicie naturalnie, dlatego daje efekt, którego każda z nich oczekuje. W każdym opakowaniu znajduje się 16 rzędów rzęs, dzięki czemu zostaną one ze stylistką na dłużej. Na rynku istnieje ogromna różnorodność długości, szerokości i grubości, co jest kolejną zaletą doklejanych rzęs Mink

Głęboka czerń rzęs pozwoli na jeszcze głębsze spojrzenie, a także na ukrycie się linii rzęs, co spowoduje całkowicie naturalny wygląd na oku Klientki!

Miękkość oraz lekkość produktu nie tylko pozwoli na szybką pracę, ale także nie obciąży oka, ani naturalnych rzęs Klientki. Będzie ona mogła przetańczyć w nich całą noc lub przepracować cały dzień, a nadal będą stuprocentowo komfortowe i pięknie wyglądające!

Idealne podkręcenie produktu pozwoli Klientce poczuć się piękną, zakryć jej małe niedoskonałości i wyostrzyć koci wzrok.

Paleta MIX oferuje ogromny wybór długości kępek w jednym opakowaniu! 

Dostępne na rynku rozmiary rzęs Mink: B 0,05; B 0,07; B 0,10; B 0,15; B 0,20; B 0,25; C 0,05; C 0,07; C 0,10; C 0,15; C 0,20; C 0,25; J 0,10; J 0,15; J 0,20.

Rzęsy Mink

Dlaczego warto przekonać się do doklejanych kępek rzęs?

Każda z Pań chce czuć się jak najpiękniej na co dzień, a już na pewno podczas ważnych okazji, jak romantyczna kolacja rocznicowa z mężem. Starają się one wtedy o nienaganny wygląd, idealną biżuterię, doskonałą kreację. Skupiają się wówczas również na nieskazitelnym makijażu wieczorowym. Ważne jest, podczas jego wykonywania, podkreślenie linii oczu oraz spojrzenia – pozwoli to na podkreślenie naturalnego piękna każdej kobiety, czy zamaskowanie niektórych niedoskonałości. W tym momencie na pomoc każdej Pani przychodzą doklejane kępki rzęs, które potrafią stworzyć na oku arcydzieło!

Kępki rzęs mają wiele zalet, którymi są:

  • nie obciążanie linii oka oraz naturalnych rzęs kobiety. Dzięki temu każda Pani będzie mogła cieszyć się niesamowitym spojrzeniem, bez narażania swoich naturalnych części na niebezpieczne i nieprzyjemne urazy;
  • dzięki nim naturalne rzęsy nie będą musiały zostać potraktowane maskarą, która może je kruszyć. Kępki rzęs same poradzą sobie z wyciągnięciem wszystkiego, co najlepsze, ze spojrzenia i makijażu oka;
  • kępki są wygodne podczas noszenia, nawet całodziennego i całonocnego. Są one zazwyczaj na tyle lekkie i miękkie, że po prostu nie czuć ich na linii oka;
  • metoda ta daje naturalny efekt, kosmetyczka zawsze dobierze taką długość i szerokość, aby nie wyglądały one sztucznie na oku Klientki;
  • są one z pewnością jedną z najtańszych metod podkreślenia linii oka oraz pogrubienia i przedłużenia rzęs.

Jak używać doklejanych kępek rzęs – zakładanie i pielęgnacja po zabiegu

Przed doklejeniem kępek rzęs u kosmetyczki nie należy mieć żadnego makijażu oka, wówczas kosmetyczka nie będzie musiała go zmywać i jej praca będzie szybsza. Twoja kosmetyczka zapewne przyklei rzęsy następującym sposobem:

  1. Przygotuje kępki rzęs, klej oraz pęsetę.
  2. Następnie, na specjalnej podkładce, wyleje odrobinę kleju.
  3. Następnym krokiem będzie wyciąganie z opakowania rzęs pęsetą, maczanie ich w niewielkiej ilości kleju i przeklejanie profesjonalnie do powieki.

Pamiętaj, że Twoja kosmetyczka z pewnością wie, co ma robić i wykona swoją pracę doskonale! Zapewne dostaniesz od niej wytyczne, jak postępować z przyklejonymi kępkami rzęs, jednak: pamiętaj, aby nie pocierać mocno oka ręką, czy ręcznikiem. Rzęsy należy przemywać letnią wodą, nie używać na kępki płynów micelarnych z dodatkiem olejków. Do pielęgnacji można kupić specjalne produkty nawilżające.