Rzęsy Wave — gwarancja wyrazistego spojrzenia

Piękne i zmysłowe rzęsy dodają uroku i wyrazistości każdej kobiecie. Dla pań, które nie posiadają naturalnie podkręconych, długich i gęstych rzęs, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z doklejanych kępek. Dzięki profesjonalnej linii sztucznych rzęs Wave każda z nas może cieszyć się podkreślonym spojrzeniem bez konieczności używania zalotki i nakładania wielu warstw tuszu. 

Profesjonalne produkty do zadań specjalnych

Rzęsy Wave z powodzeniem mogą się znaleźć w wyposażeniu profesjonalnych makijażystów. Produkt cechuje się wysoką jakością materiału, z którego został wykonany, przez co jest niezawodny w wielu sytuacjach wymagających szczególnej trwałości makijażu. Ponadto opakowanie składa się z w pełni biodegradowalnego tworzywa, i zawiera aż 20 pasków z rzęsami. Ekonomiczne i ekologiczne rozwiązania są dodatkowym plusem przemawiającym za wyborem właśnie tych rzęs zarówno do użytku prywatnego, jak i zawodowego. 

Niezależnie od tego, czy klientka przygotowuje się na sesję zdjęciową, wesele, galę, czy inne wyjątkowe wydarzenie, rzęsy Wave dadzą możliwość nadania odpowiedniej intensywności makijażowi oka. Ich elastyczność i uniwersalność sprawia, że idealnie nadają się do tworzenia kępek zarówno metodą bujaną, przekładaną jak i drapaną. Osoby preferujące tworzenie wachlarzy w palca, również będą w pełni zadowolone z efektu końcowego swojej pracy.

Dostępność rozmiarów i rodzajów podkręcenia pozwala na dobranie produktu idealnie skrojonego pod aktualne zapotrzebowanie.

Rzęsy Wave — jak ich używać bez pomocy specjalistki?

Chcąc stworzyć pełniejszy efekt spojrzenia i dodać nieco dramatyzmu do swojego wyglądu, warto sięgnąć po rzęsy Wave. Ważne jest jednak wiedzieć, jak ich używać, aby osiągnąć najlepszy efekt i uniknąć jakichkolwiek problemów związanych z samą aplikacją. 

W pierwszej kolejności, przed rozpoczęciem nakładania sztucznych rzęs, należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu naturalnych rzęs. 

  1. W pierwszej kolejności trzeba się upewnić, że są one czyste i pozbawione wszelkiego makijażu. Można użyć specjalnego preparatu do demakijażu, a następnie delikatnie przetrzeć rzęsy gazikiem lub chusteczką higieniczną.
  2. Kolejnym krokiem jest odpowiednie dopasowanie długości sztucznych rzęs do tych naturalnych. Oczywiście mogą być one dłuższe, należy jednak z wyczuciem ocenić, czy różnica w ich długości nie jest zbyt wielka i ewentualnie ją zmniejszyć, przycinając sztuczne rzęsy, Jest to ważne, aby uniknąć niekomfortowego uczucia czy nawet deformacji rzęs. Najlepiej przyciąć krótsze końce rzęs, pamiętając, aby zachować naturalny kształt.
  3. Następnie należy zaaplikować klej na sztuczne rzęsy. Ważne jest, aby stosować się do instrukcji producenta dotyczących rodzaju kleju i sposobu aplikacji. Warto zaznaczyć, że dobrym wyborem będą kleje, które nie powodują podrażnień oczu oraz łatwo się zmywają.
  4. Kilka sekund po nałożeniu kleju, stanie się lepki. Wtedy można delikatnie przyłożyć sztuczne rzęsy do naturalnych, zaczynając od wewnętrznego kącika oka i przesuwając się w stronę zewnętrznego kącika. Ważne jest, aby odpowiednio układać rzęsy wzdłuż linii naturalnych rzęs, starając się, aby były one idealnie dopasowane do kształtu oka. 
  5. Aby poprawić ich umiejscowienie, można użyć pęsety lub końcówki patyczka higienicznego. Trzeba jednak być delikatnym i nie uszkodzić ani nie ugnieść rzęs.

Kiedy już sztuczne rzęsy są nałożone, możesz kontynuować resztę makijażu. Oczywiście dobrym pomysłem będzie nałożenie tuszu, aby połączyć naturalne i sztuczne rzęsy oraz stworzyć jednolity i harmonijny wygląd.

Rzęsy Wave to doskonały sposób na uzyskanie wyrazistego spojrzenia i pełniejszego efektu makijażu. Ważne jest jednak, aby stosować je z umiarem i stosować się do podstawowych zasad ich aplikacji.