Wybierz odpowiedni zestaw do przedłużania rzęs

Nie da się ukryć, że coraz więcej kobiet przekonuje się do korzyści, jakie daje noszenie sztucznych rzęs. Okazuje się, że dzięki temu nie tylko panie mogą zaoszczędzić czas i po prostu pospać dłużej rano, nie martwiąc się o wykonanie makijażu, ale również mogą zaoszczędzić sporo pieniędzy, nie wydając ich na kolejne maskary. W związku ze zwiększającym się stale popytem na aplikowanie sztucznych rzęs, coraz więcej pracy mają również kosmetyczki. Nie da się ukryć, że rośnie również zainteresowanie kursami i szkoleniami dla stylistek rzęs, które w przyszłości nie tylko mają pewną pracę, ale również stabilne grono klientów. Niemniej jednak szkolenie się w zakresie stylizacji sztucznych rzęs wymaga również odpowiednich akcesoriów. Z pewnością jednym z nich jest zestaw do przedłużania rzęs. Jak jednak wybrać odpowiedni?

Dlaczego warto postawić na treningowy zestaw do przedłużania rzęs?

Początkujące stylistki z pewnością borykają się z dość dużym problemem, jakim jest nabieranie doświadczenia. Łatwo można domyślić się, że zaraz po ukończeniu kursów, ręka stylistki nie nabrała jeszcze wystarczającej pewności siebie, a klientki to nie będą już modelki, a surowo oceniające aplikację klientki. Jak w każdej pracy, również podczas stylizacji rzęs niezbędne jest zdobycie doświadczenia, a także umiejętności poradzenia sobie ze stresem, gdy dochodzi do aplikacji na oko klientki. Ręka nie może wówczas nawet odrobinę zadrżeć. Wobec tego, początkującej stylistce z pewnością przyda się zestaw treningowy do stylizacji rzęs. Taki zestaw z pewnością pomoże opanować drżenie rąk, a także pozwoli stylistce jeszcze bardziej oswoić się z narzędziami do przedłużania rzęs. W zestawie treningowym znajduje się treningowa główka, na której można ćwiczyć różnorodne stylizacje i sposoby aplikacji. Dodatkowo styliska będzie miała również do dyspozycji zestaw płatków aloesowych pod oczy, więc sama będzie mogła się przekonać, czy płatki te ułatwiają jej pracę, czy będzie musiała zdecydować się na inny model. Co więcej do zestawu treningowego dołączona jest również trzymetrowa taśma do podklejania rzęs, zakrzywiona pęseta do aplikacji, a także pięć szczoteczek do układania rzęs. Zestaw treningowy pozwoli każdej, początkującej stylistce nabrać jeszcze większej wprawy i pewności siebie, by nie zadrżała jej ręka, podczas realnej aplikacji na oku klientki.

Zestaw treningowy do przedłużania rzęs – główka treningowa wraz z akcesoriami

Zestaw startowy na dobry początek działalności

Wiele stylistek po ukończeniu kursów i szkoleń rozpoczyna własną działalność. Wówczas stają one przed ogromnym dylematem, który odnosi się przede wszystkim do tego, jaki zestaw produktów do przedłużania rzęs wybrać na sam początek. Oczywiście, stylistki rzęs na samym początku nie posiadają ogromnej wiedzy z zakresu produktów, z tego też względu świetnym rozwiązaniem dla nich może być zestaw startowy do przedłużania rzęs. Znajdują się w nim rzęsy Russian Volume Premium D 0,15, rzęsy Russian Volume Premium C 0,15, a także rzęsy Russian Volume Premium D 0,10. Dzięki temu stylistka będzie mogła tworzyć różnorodne aplikacje dopasowane do oka klientek. W zestawie dodatkowo są dwie, specjalnie zakrzywione pęsety ułatwiające aplikację, a także trzymetrowa taśma do podklejania rzęs, a także taśma elastyczna. Co więcej stylistki znajdą w nim również profesjonalny remover i cleaner- niezbędne, by rzęsy trzymały się możliwie jak najdłużej na oku. Oczywiście zestaw oferuje również mikroszczoteczki,  płatki pod oczy z wyciągiem z aloesu, kamień pod klej, folię ochronną, a także plastikową podstawkę pod rzęsy. Jednym słowem początkująca stylistka znajdzie tam wszystko, co będzie jej niezbędne podczas pracy.