ECO Volume Lashes – innowacyjne rozwiązanie dla podkreślenia spojrzenia!

Noble Lashes przedstawia całkiem nowe, ulepszone rzęsy, które idealnie sprawdzą się nawet u najbardziej wymagających stylistek! ECO Volume Lashes to produkt, który został ulepszony tak, aby każda kosmetyczka oraz jej klientka była zadowolona z efektu końcowego. Poznaj zalety tych wspaniałych rzęs!

  • rzęsy powinny być całkowicie czarne, aby jak najładniej prezentowały się na oku. Takie właśnie są ECO Volume Lashes, których kolor wchodzi w naprawdę głęboką czerń. 
  • dzięki innowacyjnej formule te kępki rzęs są niezwykle miękkie i lekkie, co sprawia, że ich noszenie stało się wygodniejsze, a ich aplikacja jeszcze łatwiejsza! 
  • ich lekkość dodatkowo sprawia, iż oko oraz naturalne rzęsy klientki nie będą przeciążone. Zadbaj o komfort swojej klientki i zaoferuj jej innowacyjne kępki rzęs!
  • ulepszony został także pasek rzęs. Pomaga to w łatwiejszej aplikacji. Delikatny klej na pasku natomiast sprawia, iż ściąganie rzęs jest o wiele wygodniejsze. Pasek również utrzymany jest w jak najjaśniejszym kolorze, co sprawia, iż pozostaje on niewidoczny. Daje to jeszcze ładniejszy efekt na oku, a także pewność klientce, iż nikt go nie zobaczy.
  • produkt jest całkowicie ekologiczny, a co za tym idzie, przyjazny zwierzętom i środowisku. Rzęsy nie są testowane na zwierzakach, a opakowanie rzęs zostało wykonane z Papieru Kraft, który w 100% podlega biodegradacji. Wybierając ECO Volume Lashes nie tylko zadowolisz swoje klientki, ale także przyczynisz się do ratowania naszej planety!
  • te kępki rzęs z pewnością podkreślą urodę Twojej klientki, a jej oczy olśnią wszystkich dookoła!

Na jakie okazje warto zastosować kępki rzęs?

Produkt ten ma z pewnością podkreślić linię oka, ale także całą twarz klientki. Mówi się, że oczy są zwierciadłem duszy, a dzięki idealnie dobranym i przyklejonym kępkom ten element twarzy klientki stanie się bardziej widoczny i atrakcyjny. Sztuczne rzęsy podkreślą spojrzenie, zapełnią ubytki lub po prostu zagęszczą naturalne rzęsy. Produkt taki warto sugerować klientce, jeśli ta robi makijaż na daną okazję. Takich okazji jest wiele: wesele, komunia, studniówka, czy nawet urodziny. Wiadomo, że takie imprezy czasem przybierają szalony obrót i trwają do wczesnych godzin porannych. Co za tym idzie, makijaż powinien utrzymać się przez parę dobrych godzin, zazwyczaj pełnych tańców i innych zabaw. Kępki rzęs trzymają się na kleju, więc musi być on naprawdę mocny, aby dać sobie radę. ECO Volume Lashes dobry klej na pasku z pewnością posiadają!

Jak stosować kępki rzęs?

Twoja kosmetyczka pewnie przeszła wiele szkoleń, dzięki którym doskonale wie jak kępki przykleić. Jeśli jednak sama jesteś ciekawa jakim sposobem sztuczne rzęsy się przykleja, przychodzimy z pomocą. Dużo zależy od marki, a także jakości rzęs. Niektóre zakłada się łatwiej, inne już trochę gorzej. W zależności od oczekiwanego efektu możemy rzęsy przykleić na całej długości, pośrodku lub tylko w zewnętrznych kącikach. Do przyklejania rzęs przydaje się pęseta, a przed samym ich zakładaniem naturalne rzęsy warto podkręcić zalotką. Przyklejanie ich zaczynamy od zewnętrznego kącika oka, a w tym pomaga naciąganie powieki. Zasada jest prosta: im lepiej przykleisz rzęsy, a także im lepszej jakości są, tym dłużej się trzymają!

Rzęsy dostępne są w następujących rozmiarach (różnią się profilem i grubością): C 0,05; D 0,07; D 0,05; D 0,10; C 0,10.

Na oficjalnej stronie producenta można sprawdzić dostępność rzęs w sklepach. Możliwe jest dokonanie internetowego zakupu, a odebranie go w sklepie. Możliwe są także zwroty, w ciągu 30 dni możesz odstąpić od umowy nie podając przyczyny.