Stylizacja rzęs – metody przedłużania rzęs

Jakie są metody przedłużania rzęs?

Obecnie największą uwagę przykuwają zabiegi przedłużania rzęs. Zajmuje to około 1,5-2 godzin. Wykonywane jest tylko przez doświadczonych stylistów, którzy posiadają niezbędne akcesoria. Należy zauważyć, że efekt utrzymuje się przez miesiąc – półtora miesiąca. Rzęsy wydłużane metodą podkręcania wyglądają subtelnie i naturalnie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zgęstniały i wydłużyły się. Wszystko zależy od osobistych preferencji.

Wydłużanie rzęs metodą objętościową wymaga systematycznego uzupełniania niedoskonałości. Wypadanie sztucznych rzęs jest związane z naturalnym cyklem życia rzęs. Trzymają się naturalnych włosów. Prawidłowo wykonane przedłużenie nie obciąża rzęs naturalnych, co jest ogromną zaletą.

Podstawową metodą porostu rzęs jest metoda 1:1. Uzyskany efekt jest jednocześnie wyrazisty i bardzo naturalny. W tym procesie do jednej rzęsy naturalnej przyczepia się jedną sztuczną rzęsę. Plusem jest to, że ta metoda nie obciąża naturalnych włosów. Rzęsy syntetyczne są lekkie, więc nawet bez wydłużania nie zauważysz ubytku. Aby utrzymać efekt, powinnaś uzupełniać rzęsy przynajmniej raz na cztery tygodnie.

Przedłużanie rzęs metodą objętości 2D-10D – Metoda ta polega na przyklejeniu sztucznych rzęs na naturalne rzęsy. Wszystko zależy od osobistego wyboru. W przypadku metody 2D do jednej rzęsy naturalnej przykleja się dwie sztuczne rzęsy. Znowu tak jest w pozostałych przypadkach. Wybierając metodę 10D, na jedną rzęsę naturalną nakładamy do dziesięciu sztucznych rzęs. To świetna propozycja dla kobiet, które chcą mieć mocny i nieco dramatyczny wygląd. Spojrzenie będzie atrakcyjne i przenikliwe. Pamiętaj, że jakość rzęs jest tutaj najważniejsza. Muszą być bardzo lekkie, aby nie obciążały zbyt mocno Twoich naturalnych włosów i powiek. Ogromną rolę odgrywają również profesjonalne aplikacje. Tutaj możesz sprawdzić koszt wolumetrycznego przedłużania rzęs.

Hollywood Effect Method – Przedłużanie rzęs metodą objętościową. Składa się z wiązanego puszystego tuftingu. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie efektów, które możemy zaobserwować w gwiazdach światowej klasy. Bardzo popularną metodą jest „efekt złota”, gdzie nakłada się rzęsy o różnej długości, aby uzyskać efekt postrzępionych rzęs. Takie podejście jest przedstawiane na celebrycie Kim Kardashian West.

Jak aplikować rzęsy eco volume lashes?

Bardzo ważnym elementem jest dobór aplikacji na oczy i twarz klienta. Odpowiednio analizując układ twarzy i oczu jesteśmy w stanie dobrać idealną metodę. Każda klientka jest wyjątkowa i przy odpowiednim podejściu spełnimy jej oczekiwania, a nawet możemy wywrzeć na nią pozytywny wpływ. W przypadku opadających powiek dobrym rozwiązaniem będzie metoda open eye, natomiast metoda cat-eye jest odpowiednia dla bardzo wąskich oczu. Idealna odległość od powieki powinna wynosić od 0,2 mm do 0,5 mm. Właśnie z tej odległości należy nałożyć klej na rzęsy. Bardzo ważne jest, aby zachować lukę, a nieprzestrzeganie tej zasady może prowadzić do nadmiernego napięcia rzęs lub dyskomfortu u klientki. Wszystkie punkty powinny być rozmieszczone w równych odstępach, aby uzyskać równą linię. Tufting to kluczowy element każdej aplikacji, jeśli chcesz, aby był najlepszy – twórz podwójne tufty. Może to zabrzmieć interesująco, ale liczy się powtórzenie pojedynczego klastra. Idealna kępka musi być puszysta, o tej samej podstawie i grubości.

Jakie rzęsy wybrać?

Eco Volume Lashes – do stylizacji rzęs podstawowych i objętościowych. To bardzo miękkie i lekkie syntetyczne rzęsy, które zostały umieszczone w biodegradowalnym opakowaniu. Posiadają całkowicie zmienioną i ulepszoną listwę rzęs, która zapewnia komfort podczas aplikacji. Udoskonalona formuła rzęs zapewnia głęboką czerń, która pięknie prezentuje się na oczach.